PepsiCo замовила 100 елекртовантажівок Tesla Semi, не офіційно, кількість заявок перевищила 1200 одиниць
24 Грудня , 2017
Ядерний синтез без надвисоких температур: революція в енергетиці
25 Грудня , 2017

У Франції почали з’являтись кіоски віртуальної реальності, які переносять туристів в інші епохи

10 грудня біля історичного пам’ятника «Monument des Fraternisations» (Монумент братання) у Невіль-Сен-Вааст на півночі Франції відкрилась нова точка доступу в рамках проекту «Timescope». Він передбачає створення зон віртуальної реальності поблизу реальних історично важливих місць, щоб туристи могли візуально перенестись в різні епохи.

В даний час у Франції встановлено 15 таких точок доступу. Швидкість їх появи залежить не від технологій або інвестицій, а від праці художників і дизайнерів. Вони створюють на основі архівних знімків, карт і описів реалістичні тривимірні моделі тих місць і подій, завдяки яким вони стали відомі. Адже, як кажуть, краще один раз побачити, ніж сто разів почути, про те, як, наприклад, взимку 1915-го німецькі та французькі солдати оголосили спонтанне коротке перемир’я на честь Різдва.

Користувачі стійки віртуальної реальності можуть оглядати віртуальні локації за аналогією з оглядом околиць за допомогою стаціонарних біноклів на хмарочосах. Стійки виконані в антивандальному форматі і захищені від негоди. Примітний факт – крім екскурсів у минуле автори проекту вже створюють віртуальні подорожі в майбутнє.

В повному обсязі технології Timescope можна буде оцінити під час виставки CES в Лас-Вегасі на початку наступного року. Очікується, що до кінця 2018-го в світі з’явиться не менше 100 таких точок доступу поблизу популярних туристичних об’єктів.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: