«Розмовляюча камера» від Microsoft допоможе слабозрячим пізнавати світ
16 Липня , 2017
Американські військові вантажівки будуть самі замовляти запчастини
16 Липня , 2017

У Faraday Future скінчилися гроші — будівництво гігантського заводу скасовується

Компанія Faraday Future, що займається розробкою електромобілів, почала дуже жваво, показавши свій електричний суперкар. Багато хто пророкував їй майбутнє конкурента Tesla, посилаючись на крутих інвесторів і фабрику за мільярд доларів, яку вже почали будувати. На жаль, компанія LeEco, один з головних інвесторів FF, сама зараз переживає не найкращі часи, тому і потік грошей, спрямований на реалізацію планів своїх підопічних, було вирішено скоротити. А немає грошей — немає і фабрики з усіма витікаючими звідси наслідками.

Один з найбільш неприємних — неможливість виробляти електричні автомобілі в заявлених спочатку обсягах. Крім того, потенційні і нинішні інвестори насторожились і дуже неохоче діляться грошима, необхідними для розробки електромобіля FF91.

У понеділок керівництво компанії повідомило про припинення будівництва фабрики в Лас-Вегасі. Замість цього всі ресурси передбачається кинути на закінчення розробки та пошуки заводу, здатного швидко розпочати виробництво машин за наявними напрацюваннями.

Автомобіль FF91, за заявками розробників, мав стати переосмисленням самої ідеї електроавтомобілів, тому на нього покладались великі надії. Проте, невдачі переслідують компанію досить давно. З труднощами представники FF зіткнулись і на CES 2017, де в ході демонстрації машина спочатку давала збої, але в цілому залишила швидше приємне враження.

Зараз компанія знаходиться у вкрай складному становищі, а як все добре починалося!

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: