Фізики знайшли оптимальні умови для максимально ефективної роботи лазерних плазмових прискорювачів
28 Вересня , 2017
Перший гоночний електромобіль Audi для Formula E представлений в Нойбурзі (відео)
29 Вересня , 2017

У Deutsche Bank: «Велика кількість» персоналу буде замінена роботами

Тепер і банківська сфера.

Останнім часом дедалі частіше з’являються новини про перехід різних компаній на використання роботів замість живих людей.

Передові технології поступово забирають роботу і у журналістів. Так, у Південній Кореї система штучного інтелекту Soccerbot використовується для оперативного висвітлення результатів футбольних матчів.

І ось, це питання починають піднімати вже і в банківській сфері, яка вважалась суто «людською».

v-deutsche-bank-bolshoe-kolichestvo-personala-budet-zameshhen-robotami-quibbll.com-1

Генеральний директор Deutsche Bank Джон Краян виступає на щорічних зборах банку у Франкфурті | Фото: businessinsider.com / Reuters / Ralph Orlowski

Головний виконавчий директор Deutsche Bank Джон Крян (John Cryan) заявив, що «велику кількість» співробітників компанії в кінцевому підсумку буде замінено роботами та іншими видами технологій.

Виступаючи на банківській конференції Handelsblatt у Франкфурті, Крян висловив думку, що епоха бухгалтерів і банкірів, які діють як калькулятори, підходить до кінця.

«В наших банках у нас є люди, які ведуть себе як роботи, що роблять механічні операції, завтра у нас будуть роботи, які ведуть себе як люди», — сказав він.

Він зазначив, що компанії для виконання завдань не потрібно стільки людей, як є зараз. Надалі потрібно знайти нові способи працевлаштування людей.

Крян не уточнив, скільки саме співробітників в кінцевому підсумку може бути замінено технологічними засобами, але сказав, що це буде «велика кількість». В даний час в Deutsche Bank працює близько 100 тис. співробітників по всьому світі.

Експерти вважають, що постійний розвиток технологій у банківській сфері та розвиток ринку праці призведуть до того, що велика кількість рутинних завдань (наприклад, ввід даних) буде автоматизовано.

Вже зараз в банках впроваджуються так звані боти-радники, які в багатьох випадках можуть справлятись з консультаціями клієнтів без залучення співробітників. У HSBC запущений такий сервіс, який «буде використовувати дані і алгоритми для надання індивідуальних порад і рекомендацій, заснованих на унікальних обставинах».

Нагадаємо, що дослідники з Оксфордського Університету склали довгий список спеціальностей, які з імовірністю більше ніж 90% незабаром можуть бути освоєні роботами.

До нього увійшли муляри, фінансові аналітики, податкові експерти, м’ясники, роздрібні продавці, швачки, ремонтники годинників, бухгалтери, складачі податкової звітності, кредитні інспектори, касири, брокери, телефонні оператори, кухарі молодших розрядів і багато інших.

А в доповіді ООН, експерти прогнозують, що автоматизація праці витіснить з робочих місць 75% людей у країнах Африки та Латинської Америки.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: