Любомир Романків – українець, який стоїть за комп’ютерною революцією, без якої Apple могло б і не бути
29 Жовтня , 2017
Raspberry випустила новий модульний ноутбук Pi-Top
29 Жовтня , 2017

У Boeing почали готувати ракету для свого «космічного таксі»

Аерокосмічна корпорація Boeing зайнялася конструюванням ракети Atlas V, призначеної для доставки космонавтів та вантажів на МКС на борту нового апарату CST-100 Starliner, який Atlas V і буде виводити на орбіту.

Зараз основним транспортом, який доставляє космонавтів на МКС, є російські «Союзи» — це дуже турбує NASA, агентство всіма можливими способами намагається позбутись цієї залежності. Тому Американське космічне агентство запустило програму «Commercial Crew», в якій беруть участь SpaceX і Boeing — обидві компанії працюють над власними апаратами, придатними для польотів і стикування з МКС.

Але якщо ракету Atlas V вже почали збирати, то пасажирський модуль від Boeing явно запізнюється. Спочатку перший безпілотний запуск апарату CST-100 Starliner був запланований на кінець 2018 року, але, схоже, старт перенесуть як мінімум на кілька місяців, а то й на рік. З кораблем Dragon 2 від SpaceX справи теж йдуть не найкращим чином, але і над ним робота кипить, хоч і з невеликими затримками.

Компанія Boeing оголосила, що будує Atlas V, ракету нового покоління, працюючи спільно з Lockheed Martin. Поки невідомо, скільки часу знадобиться інженерам для того, щоб завершити будівництво, а в SpaceX тим часом вже помаленьку готуються до запуску ракети Falcon Heavy, перший старт якої був запланований на листопад 2017 року.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline