Фізики навчилися опріснювати воду за допомогою решета з графена
7 Квітня , 2017
Всепогодні сонячні панелі, що працюють вдень і вночі, розроблені вченими Китаю
7 Квітня , 2017

У Advanced Tactics розробили літаючу «труну на коліщатках»

Інженери компанії створили вантажний дрон, який зможе істотно спростити життя, наприклад, при доставці кореспонденції до будинку. Творці безпілотника підкреслюють, що літаючий дрон може пробратись далеко не скрізь, а от звичайний наземний робот ризикує потрапити в руки до вандалів, тому в Advanced Tactics і створили безпілотний апарат, здатний пересуватися по землі, а при необхідності просто взяти і полетіти.

Більше того, в апарата не має виникнути проблем і з доставкою посилок до дверей — прилетів у двір, сів на галявину, а потім доїхав на колесах до місця призначення. Жодних парашутів прикріплювати на вантаж не потрібно. Дрон може літати до десяти хвилин, дальність поїздок становить близько 16 кілометрів при максимальному навантаженні в сім кілограмів.

Розробники пояснюють, що їх безпілотник відмінно підходить і для інших завдань. Досить просто обвішати його додатковим обладнанням, всередину покласти пару великих батарей і встановити з ним відеозв’язок за допомогою дисплея і пари камер — в цьому випадку може вийти непоганий апарат для вивчення дикої природи, або охоронець.

Дрон вже продають в США, його ціна — 2500 доларів. Ліцензії на нього не потрібно, тому придбати його зможе будь-хто.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline