Вчені знайшли спосіб промислового виробництва штучної крові
31 Березня , 2017
Компанія LG показала, як тестує батареї смартфона G6
31 Березня , 2017

Творець Android дражнить нас зображенням свого нового смартфона

Ім’я Енді Рубіна добре відомо багатьом власникам смартфонів під управлінням операційної системи Android. Саме цей американський програміст в 2003 році заснував компанію Android Inc., а вже в 2005 продав її корпорації Google разом з усіма напрацюваннями за смішні 50 мільйонів доларів. Енді пропрацював в Google до 2014 року, після чого вирішив пуститись у вільне плавання. Одним з його поточних проектів є загадковий смартфон, який він розробляє в стінах своєї нової компанії Essential.

Раніше, в пресу просочилась інформація, що японська компанія Softbank інвестує в новий проект Енді Рубіна 100 мільйонів доларів в обмін на те, що він дозволить японцям продавати гаджет на території Країни сонця що сходить. Але днями стало відомо, що угода була скасована. Причиною настільки різкої зміни курсу міг стати той факт, що не так давно Apple інвестувала в фонд, що належить японській компанії, мільярд доларів. Відносини з «яблучниками», мабуть, виявились важливішими.

Про смартфон Енді Рубіна не відомо практично нічого. Нічого, крім загадкової фотографії, яку Енді опублікував у своєму особистому Twitter-акаунті. На знімку ми можемо бачити, що у смартфона практично немає відступів над екраном. Смартфон планується відправити на полиці магазинів до кінця поточного року, а більше новин нам обіцяють найближчим часом. Що ж, почекаємо детальної інформації та специфікацій пристрою. Раптом нас чекає по-справжньому приємний сюрприз.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline