К2 – повноцінний комп’ютер усередині клавіатури
4 Липня , 2017
У Нідерландах розробили люксову пасажирську субмарину Neyk
4 Липня , 2017

Транспортна мережа Hyper Chariot забезпечить швидкість до 6500 км/год

Нові компанії, що вирішили втілити ідею Ілона Маска і створити власну вакуумну систему, продовжують плодитись як гриби після дощу. Але новий стартап Hyper Chariot будує набагато більш амбіційні плани, обіцяючи стати найшвидшим перевізником пасажирів і вантажів, адже «гіперколісниці», які планують створити інженери, мають стати найшвидшим і екологічним транспортом.

Бетонні вакуумні тунелі з системою магнітних рейок дозволять перевозити пасажирів з зупинками, при цьому люди самі зможуть обирати напрямки. Кожна капсула буде вміщати в себе до шести осіб і зможе рухатись на швидкості до 6500 км/год.

Енергія для руху буде вироблятись за допомогою сонячних батарей, але крім неї розробники планують використовувати і енергію гальмування. Для того щоб капсули змогли парити над рейкою, інженери збираються використовувати вдосконалену технологію магнітної левітації.

Відома і ціна проїзду: квиток від Единбургу до Лондона обійдеться 100-130 доларів. Звучить здорово, але поки все це залишається на стадії проекту. В Hyper Chariot дуже скоро планують почати пошук інвесторів, яких збираються залучити детальними кресленнями та макетами.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: