Вирішена 40-річна загадка дивного радіосигналу з космосу
11 Червня , 2017
Творець Android запатентував окуляри доповненої реальності
11 Червня , 2017

Трамп хоче обладнати сонячними панелями стіну на мексиканському кордоні

З усіх неординарних проектів, які розглядались для прикордонної стіни Трампа, власний дизайн Трампа виявився несподіваним. Один з головних затятих супротивників боротьби зі зміною клімату передав республіканцям Конгресу концепцію будівництва стіни з сонячними батареями. За словами президента США, ці споруди будуть «красивими структурами», які, до того ж будуть окупати самі себе.

Президент США Дональд Трамп запропонував встановити сонячні панелі на майбутній стіні на кордоні з Мексикою в якості варіанту фінансування її будівництва. Нагадаємо, проект бюджету міністерства внутрішньої безпеки (МВБ) США передбачає будівництво 100 кілометрів (60 миль) стіни на кордоні з Мексикою в 2018 році, що становить всього 3% від її протяжності.

Цю пропозиція трамп зробив на зустрічі з представниками законодавчої влади. За словами трьох джерел, знайомих з ситуацією, не зрозуміло, чому Трамп підняв це питання, але він представив встановлення батарей як один з варіантів фінансування будівництва стіни.

солнечная стена трампа

Як заявив один з неназваних високопоставлених чиновників, знайомих з ходом зустрічі, Трамп не висловив впевненості в тому, що це станеться, але зазначив, що раніше чув про цей варіант і хотів дізнатись, що про це думають інші.

Будівництво стіни для боротьби з нелегальними мігрантами і злочинністю було однією з ключових передвиборних обіцянок президента Дональда Трампа. Причому, на уточнююче питання журналістів, чи йдеться саме про непроникну стіну, або про бар’єрі, Трамп заявив, що він хоче побудувати стіну.

1 червня, президент США Дональд Трамп оголосив, що Вашингтон виходить з Паризької угоди по клімату. Своє рішення Трамп пояснив тим, що угода була “вкрай нечесною” по відношенню до США, що могло завдати шкоди їх економічним інтересам, які він ставить на перше місце, і збагачувало б інші країни, такі як Індія і Китай. Замість Паризької президент запропонував укласти нову угоду, яка, за його словами, буде більш справедливим по відношенню до першої економіки світу.

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: