Tesla придбала виробника деталей Perbix
21 Листопада , 2017
Електричний трицикл Torrot Velocipedo – гібрид автомобіля і мотоцикла за ціною €6000
22 Листопада , 2017

Toyota показала людиноподібного робота для підкорення космосу

Японська компанія Toyota багатьом відома як один з найбільших в світі автовиробників, але насправді в сферу інтересів корпорації входить не лише виробництво автомобілів. Наприклад, нещодавно жителі Країни сонця, що сходить, представили людиноподібного робота T-HR3, який може бути використаний для підкорення космосу.

Насправді сфера застосування робота T-HR3 поширюється не лише на космічний простір. Він може знайти застосування і на Землі в якості робота для ліквідації наслідків катастроф, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, у місцях з вкрай низькими і високими температурами і високим радіаційним фоном.

T-HR3 має дуже хорошу координацію рухів. Для керування машиною використовується віртуальна реальність. Щоб давати команди, оператор повинен сісти в спеціальне крісло і надягти VR-шолом. Після цього робот починає копіювати всі рухи людини, що знаходиться в кріслі. У крісло вбудовані спеціальні датчики, які вкрай точно зчитують всі рухи оператора.

На даний момент Toyota не налагодила виробництво, але в майбутньому японці хочуть поставити створення таких роботів на потік. Крім цього, Toyota веде розробки в галузі штучного інтелекту, тому не можна виключати, що найближчим часом нові моделі T-HR3 навчаться обходитись без допомоги людини.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline