Алан Гіффорд – наймолодший «біонічний хлопчик» з двома роботизованими протезами
26 Серпня , 2017
Гнучкі графенові батареї зроблять переносну електроніку масовою
27 Серпня , 2017

Торгова мережа Wal-Mart патентує складський дирижабль

В Wal-Mart розробили концепцію зберігання і доставки вантажів за допомогою дирижаблів, а потім відразу ж вирішили її запатентувати. Згідно супровідній записці, якою доповнено заявку на патент, заповнений газом дирижабль буде літати на висоті до 300 метрів за допомогою автопілоту або оператора, керуючого апаратом з землі.

Вантажний відсік дирижабля зможе служити не тільки для перевезення посилок, але і для зберігання дронів, які зможуть використовуватись для доставки невеликих замовлень. Крім того, на борту дирижабля, буде знаходитись і необхідний персонал, у тому числі вантажники та інженери ремонтної служби.

Ідея кур’єрського дирижаблю хороша тим, що велике повітряне судно зможе обслуговувати відразу декілька районів і допоможе скоротити витрати на доставку товарів клієнтам до дверей — на це компанія витрачає дуже багато грошей і ресурсів. Літаючий склад зможе спростити логістику і позбавить від необхідності перевозити посилки від одного пункту видачі до іншого.

В Wal-Mart люблять передові технології, тому намагаються йти в ногу з часом. Співробітники компанії вже навчаються у віртуальній реальності, а в деяких супермаркетах мережі почали з’являтись автоматизовані візки.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: