США запускають перший в країні приватний швидкісний потяг
18 Грудня , 2017
У NASA протестували двигун, надрукований на 3D-принтері
18 Грудня , 2017

Thor ET-One: довгоочікувані фотографії можливого конкурента вантажівок Tesla

 

Стартап Thor Trucks, головний офіс якого розташовується в Лос-Анджелесі, минулого тижня анонсував прототип вантажного електромобіля, який повинен стати головним конкурентом вантажівки Tesla Semi.

На відміну від Tesla, Thor — порівняно невелика компанія, у якої навіть не вистачає ресурсів для складання вантажівок з нуля. Згідно Trucks.com вони використовують модифіковане шасі Navistar, потужні вісі Dana і електродвигуни від Hydro-Quebec TM4. В результаті вийшов Thor ET-One, ціна якого, згідно з прогнозами, становитиме близько $150 000. Автомобіль зможе проходити до 160 км на повному заряді акумулятора, при цьому його вантажопідйомність становить приблизно 36,3 тонни, а потужність — від 300 до 700 к.с.. Крім того, компанія планує випустити ще одну модель, яка зможе проходити втричі більшу відстань, але буде коштувати на $100 000 дорожче.

Примітно, що головні організатори стартапу досить молоді. Дакоті Семлер, співзасновнику і головному виконавчому директору Thor Trucks, всього 25 років, як і її співзасновнику і головному операційному директору Джордано Сордоні. Семлер фінансує компанію завдяки попереднім бізнес-проектам у сфері нерухомості і створенню сафарі на виноробнях своїх батьків.

Серед засновників Thor ні в кого немає інженерної освіти, так що компанія найняла кількох інженерів з відповідним досвідом з Navistar, BYD і Faraday Future. В даний час вони працюють над тим, щоб до 2019 року організувати малопотужне виробництво, а також працюють над перетворенням вантажівок інших класів в електромобілі.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: