​Український стартап залучив $5 млн. іноземних інвестицій
16 Червня , 2017
Штучний інтелект навчився виділяти мову однієї людини із галасу інших людей
17 Червня , 2017

Техніка під контролем. Львівські програмісти створили діагностичну систему, яка передбачає пошкодження механізмів

Компанія Indeema презентувала діагностичну систему ViDiSy, що дозволяє вчасно виявляти появу потенційно небезпечної вібрації та вчасно на неї реагувати, провівши заміну проблемного вузла і запобігши аварії, а також зберігає історію їх станів.
Це вирішує низку проблем для промислових підприємств – зупинка виробництва, втрата продукції, пошкодження і заміна дорогого обладнання, втрата клієнтів та партнерів і навіть екологічні катастрофи. ViDiSy – це програмне забезпечення та апаратні засоби, які визначають несправності механізмів через аналіз вібрацій.

“Про вібраційну діагностику я дізнався в аспірантурі Фізико-механічного інституту НАН України, де вже 20 років розвивають теорію обробки вібраційних сигналів, досліджують методику. Під час навчання я зрозумів, що теорія – це не моє і разом з партнерами з компанії Indeema розпочали роботу над ViDiSy. Ми вклали у цей проект інвестиції і створили програмне забезпечення та апаратне рішення з нуля” – розповів Володимир Шевчик, співзасновник компанії Indeema та один з розробників системи.

Можливі два варіанти проведення діагностики за допомогою ViDiSy.

У першому випадку на промислових підприємствах встановлюють акселометри, які вимірюють вібрацію. Через датчики дані потрапляють на комп’ютер, де їх аналізує програма системи iReDS і передбачає проблеми ще до їх появи.

Динамічна діагностика працює в інший спосіб. Тут задіяний людський ресурс, огляд приладів, до яких прикріплено датчики, проводять інженери і записують інформацію за допомогою мобільного пристрою і спрощеного програмного забезпечення EasySigPro.

Програма моніторить потенційно небезпечні вібрації, визначає дефект на стадії зародження, місце та причину пошкодження.
Система ViDiSy не потребує додаткового контролю, її достатньо встановити. А за станом техніки можна стежити в режимі реального часу.

 Використання ViDiSy

Систему діагностики ViDiSy можуть застосовувати на всіх промислових підприємствам, де працюють двигуни, редуктори, турбіни.
Це можуть бути гідро та електростанції, устаткування нафтовидобувної та , газовидобувної галузі, ракети, літаки, аеропорти, метро та великі торгові центри, де працюють ескалатори, парки атракціонів.
Діагностику ViDiSy вже застосовують на великих промислових підприємствах в Україні та Європі. Спеціалісти компанії Indeema проводили тестування на електростанції, де визначили проблему у роботі турбогенератора. Це попередило зупинку підприємства і втрату енергії, яка б складала 5000 кВт на день.

LEU
LEU
Головний редактор сайту uaengineer.com.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: