Катапульта SpinLaunch запустить вантаж в космос в 120 разів дешевше ракети
28 Лютого , 2018
Електровантажівка Tesla Semi ганяє по шосе Каліфорнії (відео)
2 Березня , 2018

Тестовий виїзд найгабаритнішого в світі літака потрапив на відео

Один з керівників проекту Stratolaunch Пол Аллен виклав в твіттер відео випробувань прототипу літака Stratolaunch, в ході яких він здійснив кілька заїздів по злітно-посадковій смузі. За попередніми розрахунками, апарат зможе підняти в повітря до 250 тонн вантажу (при тому що сам літак важить 230 тонн). Очікується, що перший випробувальний політ відбудеться в 2019 році.

Stratolaunch планують використовувати як повітряну платформу для запуску ракет-носіїв для доставки вантажів на низьку навколоземну орбіту. Якщо літак успішно злетить, він стане найширшим літаком у повітрі: розмах крил літака становить 117 метрів.

Captured new video of @Stratolaunch plane as it reached a top taxi speed of 40 knots (46 mph) with all flight surfaces in place on Sunday. The team verified control responses, building on the first taxi tests conducted in December. pic.twitter.com/OcH1ZkxZRA

— Paul Allen (@PaulGAllen) February 26, 2018

Тестування проходило 24 і 25 лютого. Для перевірки роботи двигунів і бортових систем апарат виконав кілька виїздів. На злітно-посадковій смузі Stratolaunch розвинув швидкість до 40 вузлів (46 миль на годину).

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: