Доповнену реальність тепер можна імплантувати прямо в очі
7 Серпня , 2017
Представлений «телепорт», здатний перемістити ДНК із Землі на Марс
7 Серпня , 2017

Tesla завершила установку перших сонячних дахів

Tesla завершила установку перших дахів Solar Roof, які використовують інтегровані сонячні батареї для збору енергії. Інноваційна покрівля була вперше представлена в минулому році і має зовнішній вигляд, що не відрізняється від традиційних покрівельних матеріалів, являючи собою естетично привабливий варіант для споживачів, які не бажають використовувати звичайні сонячні панелі.

Монтаж перших систем був проведений на будинках співробітників Tesla – таким же чином компанія поширює перші примірники електромобілів Model 3. Частково це винагорода за їхній внесок у величезні зусилля, пов’язані з виходом цих речей на ринок, але це також, ймовірно, стратегічне рішення, яке дозволяє Tesla тестувати і контролювати свої нові продукти на ранній стадії виробництва.

Tesla почала прийом попередніх замовлень на Solar Roof в травні поточного року. Компанія пропонує гарантію на весь термін служби будинку, на якому вона встановлена, або «довічну, в залежності від того, що настане раніше». Трохи пізніше з’ясувалось, що попит на энергогенеруючу покрівлю значно перевищив можливості виробничих потужностей американської компанії.

Згідно інформації Tesla, середня вартість квадратного фута сонячного даху складе $21,8 ($235 за квадратний метр), але це для тих випадків, коли не всі плитки покрівлі будуть обладнані сонячними панелями. Для оптимального ефекту компанія пропонує комбінувати черепицю з інтегрованими фотоелементами ($42 за фут2) зі звичайними плитками (11 за фут2). Причому зовні черепиця з сонячними панелями буде виглядати як звичайна: з землі різниця не озброєним оком не буде помітна взагалі.

Для того щоб зробити передзамовлення на сонячний дах Tesla потрібно внести депозит у розмірі $1000, який можна буде повернути в будь-який час до остаточного оформлення покупки. В США установка перших сонячних дахів почнеться цього літа, а за межами країни – в наступному році.

Джерело: techcrunch.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline