Вченим вдалося створити мікрохвильовий лазер нового типу
29 Березня , 2017
Створені “розумні” окуляри, здатні автоматично пристосуватись до очей людини
29 Березня , 2017

Tesla запатентувала систему відстеження короткого замикання в акумуляторах

Інженери Tesla знайшли рішення, яке дозволить зробити використання літій-іонних батарей, які застосовуються в автомобілях компанії, більш безпечним. Акумулятор може вийти з ладу в процесі зарядки або ж під час поїздки на автомобілі. Недавній випадок в Норвегії з Model S, яка загорілась, стався якраз у той час, коли машина заряджалась. Тому нова розробка, що запобігає подібній ситуації, буде дуже доречна.

Новий патент описує систему, яка зможе контролювати кожну клітинку акумулятора в процесі зарядки і роботи. Крім того, вона зможе збирати дані про стан комірок і передавати інформацію компанії — таким чином фахівці сервісного центру і розробники будуть завжди мати під рукою потрібну інформацію по кожному конкретному випадку, зможуть оперативно усунути проблему і не допустити повторення подібних ситуацій у майбутньому.

Тим не менш, поки система існує тільки на папері, а це означає, що в разі систематичного виявлення браку, компанії доведеться задовольнятись старим і перевіреним способом – відкликанням невдалих партій батарей, який працює безвідмовно, хоч і влітає виробникам в копієчку.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline