Масиви наночастинок можуть по команді перетворювати вікно в дзеркало і навпаки
13 Вересня , 2017
Компактний електромобіль Mercedes-Benz Concept EQA дебютував у Франкфурті (відео)
13 Вересня , 2017

Tesla розробила компактну “міську” версію Supercharger

Великі габарити старих зарядних станцій Supercharger накладали на їх встановлення деякі обмеження. Станції без проблем можна було розмістити в передмістях і не дуже людних місцях міст. Зі встановленням в жвавих районах міста часто виникали проблеми — іноді громіздкий Supercharger було просто нікуди увіткнути. Тому інженери Tesla вдрсконалили конструкцію станції, зробивши її компактнішою і зручною для встановлення і використання.

Через невеликі габарити, колонки зможуть забезпечити до 72 кВт, тоді як старі видають 120 кВт. Тому тепер в середньому процес зарядки електромобіля буде тривати близько години. Раніше в Tesla заявляли, що не хочуть перетворювати зарядні станції на місця паркування автомобілів, але тепер, коли розміри Supercharger зменшились вдвічі, виробник підтримує ідею з парковками.

Зменшені версії планують встановлювати на парковках біля торгових центрів, в гаражах, поруч з кінотеатрами та кафе. Власники електромобілів Tesla мають можливість безкоштовно заряджати свої батареї, але для них встановлений ліміт, якого вистачає на 1600 кілометрів. Після того як власник його вичерпав, за користування станціями вже доведеться платити. В середньому ціна за 1 кВт становить близько 20 центів.

Перші Supercharger нового типу встановлять в Бостоні і Чикаго, а потім почнуть оснащувати ними інші міста.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline