Двоокис вуглецю в 2016 році встановив новий 800000-річний рекорд
21 Листопада , 2017
Toyota показала людиноподібного робота для підкорення космосу
22 Листопада , 2017

Tesla придбала виробника деталей Perbix

Приватна компанія Perbix, яка виробляла для Tesla деталі, продуктивно працювала з Ілоном Маском останні кілька років, а нещодавно глави обох компаній провели переговори про купівлю Perbix і підписали всі необхідні документи. За словами Маска, це придбання дозволить Tesla впоратись з проблемами і вийти на заявлені обсяги виробництва.

Влітку, коли з конвеєра зійшла перша Model 3, Маск обіцяв ударними темпами нарощувати виробництво, щоб збільшивши випуск новинок до п’яти тисяч автомобілів на тиждень. На жаль, досягти таких показників компанії не вдалось, багато в чому через дефіцит запчастин і ряду інших накладок на виробництві.

Ставши підрозділом Tesla, Perbix буде повністю присвячувати себе забезпеченню заводів компанії деталями, як наслідок, збільшивши їх виробництво. Колишній глава Perbix вже отримав свою частку від угоди акціями Tesla вартістю 10 мільйонів доларів.

Але, на жаль, проблеми на виробництві Tesla дефіцитом деталей не обмежуються. Компанія відчуває великий дефіцит акумуляторів, які збираються руками в Неваді. Крім того, субпідрядник, який займався налагодженням автоматизованих ліній в Tesla, нещодавно відмовився надавати компанії свої послуги, через що, тій довелось самостійно наймати потрібних фахівців і переписувати код програмного забезпечення практично з нуля.

Проте, компанія продовжує вирішувати проблеми, щоб в кінцевому рахунку затвердитись на автомобілебудівному ринку.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: