Японські вчені вважають, що зможуть пробурити земну кору до мантії
14 Квітня , 2017
Lynk&Co 02 – загадковий електромобіль від Geely і Volvo
14 Квітня , 2017

Tesla представила нові домашні сонячні панелі виробництва Panasonic

Компанія Ілона Маска презентувала нові сонячні батареї, випущені Panasonic. Виробництво модулів потужністю 325 ват стартує на фабриці Gigafactory 2 влітку цього року, після чого сонячні батареї для даху будуть доступні покупцям.

В розділі «Енергія» на офіційному сайті Tesla з’явилися перші зображення сонячних панелей, розроблених та випущених за участю Panasonic. На відміну від сонячної черепиці, яка наразі готується до виходу на ринок, традиційні фотоелементи не імітують текстуру покрівлі. При цьому, у панелей немає виступаючих країв, а деталі кріплення приховані, так що сонячні панелі практично не виділяються на тлі даху. Дизайн був розроблений компанією Zep Solar, якою володіє SolarCity. Нагадаємо, в листопаді минулого року Tesla придбала SolarCity за $2 млрд.

Солнечные панели Тесла для крыши

Технічні характеристики модулів Tesla не опублікувала. Однак, як стало відомо виданню Electrek, потужність однієї сонячної батареї складає 325 ват, а термін експлуатації розробки перевищує середні показники. Аналогічні панелі Panasonic такої ж потужності мають ККД 21,76%, а гарантія енергетичної продуктивності становить 25 років.

Сонячні панелі Tesla будуть інтегровані з системами зберігання енергії Powerwall. На відміну від «сонячного даху», на яку компанія вже почала приймати замовлення, модулі можна буде встановити на вже існуючу покрівлю.

домашняя солнечная электростанция Tesla

Робити панелі Tesla почне влітку на фабриці Gigafactory 2 в Буффало, штат Нью-Йорк. Ексклюзивно для американської компанії виготовляти сонячні модулі на заводі будуть фахівці Panasonic. Після запуску виробництва панелі надійдуть у продаж. Вже зараз на сайті можна запросити вартість модулів.

Ілон Маск неодноразово підкреслював, що його компанія займається не тільки автомобілебудуванням, але і енергетикою. Після злиття з SolarCity компанія змінила назву з Tesla Motors на Tesla. Маск планує створити енергетичну екосистему продуктів, в яку увійдуть електромобілі, станції підзарядки, сонячні панелі і системи зберігання енергії. Tesla будує автономні мікромережі, пропонує рішення для енергетичної кризи і збирається випустити влітку сонячну покрівлю для споживачів.

Джерело: hightech.fm

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: