Автономний будівельний 3D-принтер для швидкого друку будівель на інших планетах створений вченими MIT
11 Травня , 2017
Fortis Tool Arm – третя механічна “рука”, що дозволяє людині оперувати важким і громіздким інструментом
11 Травня , 2017

Tesla почала прийом замовлень на сонячну черепицю

Глава компанії Tesla Ілон Маск розповів про старт попередніх замовлень на сонячні панелі, які зможуть замінити черепицю на дахах. Про це він розповів у своєму мікроблозі в Twitter.

«Можливість замовлення на сонячні панелі відкрита майже для будь-якої країни. У США поставки почнуться цього року, за межами країни — в наступному році», — повідомив генеральний директор Tesla. Маск зазначив, що в Австралії і Великобританії панелі з’являться в 2018 році.

Tesla solar glass roof orders open this afternoon. I think it will be great. More in about 10 hours …

— Elon Musk (@elonmusk) 10 травня 2017 р.

Відзначимо, “дахові” сонячні панелі складаються з трьох компонентів: сонячного фотоелементу, спеціальної плівки і загартованого скла. Для замовлення будуть доступні два варіанти черепиці — black glass smooth і textured. Через півроку для замовлення відкриються ще два варіанти — Slate і Tuscan.

Tesla придбала компанію SolarCity, що займається виробництвом сонячних панелей, в кінці 2016 року. Раніше повідомлялося, що в SolarCity відмовляться від door-2-door продажу і запропонують клієнтам звичайний роздріб і попередні замовлення в мережі.

Нагадаємо, в березні Ілон Маск заявляв, що сонячні панелі Tesla будуть доступні для замовлення в квітні. Планувалося представити два з чотирьох варіантів дизайну дахів. У минулому році Ілон Маск на презентації в Лос-Анджелесі показав спільні розробки Tesla і SolarCity. Фахівці компаній були зайняті створенням сонячних панелей, якими можна крити дах замість черепиці.

 

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline