ЄKA випробовує мінісупутники, здатні самостійно змінювати орбіту
27 Грудня , 2017
Ілон Маск пообіцяв побудувати електропікап після виходу Model Y
27 Грудня , 2017

Tesla отримає проривну систему навігації у 2018 році

Останнім часом не лише провідні світові політики, але і капітани великого бізнесу стали активними користувачами соціальних мереж. Прикладом тому Ілон Маск, який відповів на повідомлення користувача Twitter, дорікнувшому йому у недостатній роботі з оновлення навігаційної системи Tesla.

Маск обнадіяв всіх власників електромобілів, що одним лише оновленням навігаційної системи він не обмежиться і перегляне роботу і інших систем. Для більшої переконливості він додав, що оновлені електромобілі будуть випереджати нинішні на «кілька світлових років». Найближчі оновлення слід очікувати вже на початку наступного року.

Tesla планує створити технологію п’ятирівневого автономного керування. Проте терміни її впровадження поки не визначені. Більш того, конкуренти компанії стверджують, що при сучасному технічному рівні справжньої автономії досягти неможливо.

Амбітні плани Ілона Маска викликають багато питань. Зокрема, сама можливість розробки п’ятирівневого автономного керування залишається недоведеною. Мова йде лише про програму по її створенню.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: