Неймовірна теорія поєднує чорні діри, темну матерію і гравітаційні хвилі
3 Квітня , 2017
Вчені перетворили живі клітини в програмовані біокомп’ютери
3 Квітня , 2017

Tesla Model 3 в 10 разів безпечніше середньостатистичного авто

Електромобіль Tesla Model 3, серійне виробництво якого починається в цьому році, буде оснащений такими програмними і технічними засобами, які зроблять його в 10 разів безпечніше «середнього» автомобіля на дорозі. Про це йдеться в дослідженні автомобільного аналітика банку Morgan Stanley Адама Джонаса (Adam Jonas).

Джонас мав на увазі новий автопілот, яким Tesla оснащує свої електрокари з жовтня 2016 року, і можливості компанії збирати дані по керуванню автомобілем від своїх клієнтів.

Ризик Model 3 стати причиною ДТП – на 90% менше, ніж у середньостатистичної машини, зазначив аналітик. Він переконаний, що рівень безпеки найочіуванішого електромобіля року, вище рівня, який мають всі інші авто сьогодні на ринку – а саме безпека, є фактором номер 1 при купівлі транспорту. Таким чином, цей фактор допоможе Маску відвоювати значну частку ринку у конкурентів.

C:UsersuserDesktopИзображенияЭкоTesla-Model-3-2018-new-ecotechnica-com-ua-3.jpg
                                                                                             Adam Jonas, аналітик Morgan Stanley. Фото: autonews.com

Але мова йде не тільки про високий попит на продукцію компанії. На думку Джонаса, якщо Tesla продемонструє заявлений рівень безпеки, це може призвести до різкого старіння уживаних автомобілів (їх вартість може знизитись на 50% протягом 5 років) і навіть внести зміни в сферу автострахування.

«Машини Tesla можуть ставати краще, тому що вони вміють вчитися», – сказав Джонас телеканалу CNBC. Нагадаємо, в минулому році безпека автомобілів Tesla стала об’єктом пильної уваги після низки гучних аварій, після чого компанія представила друге покоління автопілота (Hardware 2).

Довідка: Morgan Stanley (США) – один з найбільших банківських холдингів у світі, що займається інвестиційною діяльністю. Володіє акціями Tesla.

Джерело: electrocars.ua

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline