До 2030 року в Дубаї з’явиться поліцейський відділок з одних роботів
2 Червня , 2017
У Loсkheed Martin придумали концепт дослідного скафандра-павука
2 Червня , 2017

Tesla Model 3: нові фото інтер’єру та комплектація серійної версії

На вулицях Каліфорнії в черговий раз була помічена передвиробнича версія доступного електромобілю Tesla Model 3. На одному з фото добре видно салон новинки: зображення демонструє, що інтер’єр по суті буде відповідати представленим у минулому році прототипу.

Коли Tesla показала в 2016 році своє перше бачення Model 3, інтер’єр видався надзвичайно простим і мінімалістичним як для серійної моделі, але, очевидно, що салон машини залишиться практично без змін. З видимих переробок – тільки кермо з трьома спицями, яке поступиться місце двоспицевому.

Всередині Tesla Model 3 розміщується великий сенсорний екран, встановлений по центру передньої панелі. Автомобіль не отримає традиційну панель приладів, крім цього, у нього не буде фізичних кнопок – все керування здійснюватиметься через вищезазначений тачскрін. Втім, про таку особливість «трійки» говорив раніше ще сам Маск.

Кермо нової моделі також дуже мінімалістичне, разом з тим немає видимих вентиляційних отворів (крім одного), через яке, по всій вірогідності, буде здійснюватись і кондиціонування, вентиляція. Також видно, що між передніми сидіннями машини встановлені два підсклянники, а над нами розташована досить глибока ніша.

Судячи з тих екземплярів, які досі помічали люди на вулицях, модель буде представлена в 6 кольорах: білому, чорному, срібному, червоному, синьому і так званому «Signature Red” – дуже насичений червоний, який існував як тимчасова опція для Model S.

Також, днями на сайті Tesla з’явилися опції обладнання електромобіля Model 3. Зокрема, покупцям пропонується:

Безпілотне керування. Поїздка без водія за кермом, як повідомляв Маск, фізично стане доступною протягом цього року. Втім, законодавство США ще не дозволяє її використовувати.

Алюмінієво-сталевий корпус.

Пружинна підвіска. Стандартно, без варіантів.

Скляний дах – як опція. До цих пір було невідомо, чи буде входити прозорий дах в базову комплектацію, або буде тільки опцією за доплату. Тепер з’ясувалося. У стандартному варіанті – метал.

18 – або 19-дюймові колеса. Можна обрати трохи менші або більші.

Для бюджетної моделі не додали преміум-опцій, пропонованих покупцям Tesla Model S, зокрема: система фільтрації HEPA, повністю алюмінієвий корпус, «розумна» пневматична підвіска, панорамний дах, автоматичне висунення дверних ручок, колеса розміром 21 дюйм.

Виробництво Tesla Model 3 розпочнеться вже в липні, однак перші екземпляри отримають не клієнти, а співробітники компанії. Це дозволить Tesla усунути будь-які недоліки, які можуть бути виявлені в першій серії вироблених моделей. Так що не виключено, що виробник може ще внести корективи в інтер’єр електромобіля.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: