Камера нових iPhone навчиться знімати відео 4K з частотою 60 к/с
8 Серпня , 2017
Фотореалістичний аватар MEETMIKE
9 Серпня , 2017

Tesla допоможе у будівництві найбільшої в світі вітроелектростанції

Компанія Deepwater Wind вирішила побудувати величезний вітроенергетичний комплекс Revolution Wind, який планується розташувати в океані на відстані дванадцяти кілометрів від Мартас-Віньярд, штат Массачусетс, США. Потужність вітрової станції складе 140 МВт — завдяки цьому вона зможе забезпечувати електрикою близько 80 тисяч приватних будинків. Роль компанії Ілона Маска в цьому проекті проста — Tesla забезпечить комплекс своїми батареями для зберігання електроенергії.

Зараз проект знаходиться на стадії розгляду, але, швидше за все, він буде схвалений, адже уряд штату нещодавно запустив масштабну програму по переходу на чисті та відновлювальні джерела енергії. Будівництво почнуть у найкоротші строки після того, як будуть погоджені необхідні формальності. Запустити станцію збираються вже через п’ять років — до 2023 року Deepwater Wind повинна повністю закінчити будівництво станції і монтаж вітрогенераторів.

Компанія Tesla раніше не постачала батарей для вітряних електростанцій, обмежуючись сонячними фермами, розташованими в Каліфорнії, так що новий проект дозволить Маску не тільки укласти новий контракт і обзавестись черговим великим партнером, але й дозволить фахівцям компанії отримати новий досвід.

Про те, які саме батареї Tesla планує встановити у Revolution Wind, не повідомляється, але автори проекту пояснили, що сховища електроенергії зможуть забезпечувати потребу клієнтів в електриці під час пікових навантажень на мережу.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline