Як працює метеостанція
28 Березня , 2017
Саудівська Аравія почне друкувати житло на 3D-принтерах
28 Березня , 2017

Тепер в Microsoft Word помилки в тексті буде виправляти штучний інтелект

Штучний інтелект навчить людей красиво викладати думки.

Компанія Microsoft повідомила, що в новій версії текстового редактора Microsoft Word з пакету Office 365 з’явилася панель «Коректор», в роботі якої застосовуються технології штучного інтелекту, що дозволяє не тільки виправляти граматичні помилки, але і давати рекомендації по поліпшенню стилістики тексту.

В Microsoft Word появилась функция «Корректор», которая исправляет стилистические ошибки в тексте с помощью искусственного интеллекта

Панель «Коректор» працює подібно до звичної функції «Правопис», яка виправляє орфографічні і пунктуаційні помилки, а також відображає список пропозицій по поліпшенню стилю.

Наприклад, слова maybe та basically («може бути» і «в основному») будуть позначені як такі, які вносять невпевненість, у тому випадку, коли їх можна видалити без втрати сенсу. Слово really («дійсно»), якщо зустрінеться у складі вислову на кшталт «дійсно хороший» — в такому випадку краще написати просто «гарний», і Word на це вкаже. Але якщо автор ставить питання «Справді?», програма зрозуміє, що без цього слова не обійтись і не буде пропонувати виправлення.

Панель «Коректор» прийшла на зміну стандартної панелі перевірки орфографії і викликається так само — по натисненню на F7 або з контекстного меню. Потенційні граматичні помилки, Word підкреслює подвійною синьою лінією, а стилістичні недоліки — жовтим пунктиром.

Крім пропозицій щодо заміни слів, «Коректор» для наочності буде наводити пропозиції, а також супутні правила граматики і пунктуації. Першими доступ до нової функції отримали учасники програми Office Insider, панель «Коректор» доступна у Word з Office 365 починаючи з версії 16.0.7409.1000.

«Слова, без яких можна обійтись, незрозумілі вирази, жаргонізми — все це огріхи, якими нерідко наповнені, навіть, грамотно написані тексти. Підтягнути стилістику допомагає тренування під керівництвом досвідченого редактора, який вкаже на всі недоліки і попросить їх виправити. З недавніх пір роль такого наставника може взяти на себе штучний інтелект, а точніше — звичний Microsoft Word», — зазначили в Microsoft.

Нагадаємо, що розробники Office та інших продуктів Microsoft останнім часом активно впроваджують функції, в основі яких лежать інтелектуальні алгоритми: в 2014 році в Skype з’явився машинний переклад промови на льоту, заснований на технології глибоких нейромереж, а в 2016 році Office додали функцію «Інтелектуальний пошук», яка знаходить словникові визначення та енциклопедичні довідки.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: