Нові електронні пристрої, атомристори, забезпечать роботу нейроморфних комп’ютерів на частотах близько 50 ГГц
19 Січня , 2018
Вчені ведуть розробку компактного ядерного реактора для космічних колоній
20 Січня , 2018

Тепер будь-який бажаючий може придбати власний гоночний “танк”

 

Ripsaw EV3-F1 танком можна назвати досить умовно. Спільного зі своїми бойовими побратимами у нього — хіба що характерні гусениці і потужний 1500–сильний двигун. В іншому ж Ripsaw EV3-F1 – це спортивний, швидкісний транспортний засіб, призначений виключно для заможних любителів драйву і гострих відчуттів.

«Серце» міні-танка — двигун Hellcat потужністю аж 1500 к. с. Чудеса швидкості і маневреності стали можливі завдяки високошвидкісним гусеницях і гоночній підвісці. У «списку» чудес – запаморочливий дрифт на поворотах, польотні стрибки, які нічим не поступаються тим, що показують досвідчені мотогонщики під час байк-шоу.

Розробники Ripsaw EV3-F1 з компанії Howe & Howe визначили своє дітище, як одномісну танкову платформу для активного відпочинку (довжиною 2,4 метри і вагою 3315 кг). Враховуючи екстремальний характер їзди на міні-танку, для водія передбачені ремені безпеки і кабіна, яка найбільше нагадує кабіну реактивного винищувача.

Відразу варто обмовитись, що покататися на Ripsaw EV3-F1 зможуть далеко не всі. Ціна суперманевренного міні-танку починається від 500000 доларів.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: