Lockheed Martin приступає до розробки лазера, здатного збивати ракети на зльоті
11 Жовтня , 2017
Розроблений «розумний» годинник на сонячній батареї
11 Жовтня , 2017

Тенденція поширення смартфонів зі сканерами відбитків пальців

Сканерами відбитків пальців сьогодні вже обладнано багато смартфонів, і це не тільки найдорожчі з девайсів цієї категорії. Втім, у наступному році тренд обладнання розумних телефонів сканерами відбитків пальців отримає істотний розвиток. Крім того, удосконалюється і сама технологія, яка нещодавно розглядалась як преміальна функція.

На ринку відчувається зростання попиту на смартфони, укомплектовані сканерами відбитків пальців. З характеристик флагманських девайсів ця технологія поступово стає масовим трендом. За оцінкою аналітиків, в 2018 році більше 1 мільярду смартфонів, що поставляються на ринок, будуть обладнані сканерами відбитків пальців.

В даний час лідером з поставок смартфонів зі сканерами відбитків пальців є компанія Samsung (частка ринку — 12%). Відразу за нею з досить вражаючими показниками — Apple (частка ринку — 11%) і Huawei (частка ринку — 8%). Такий стан спостерігався на ринку в другому кварталі 2017 року, за оцінкою дослідницької компанії Counterpoint Research, озвученої нею 29 вересня 2017 року.

Швидке поширення цієї функції зумовлене такими сервісами, як цифрові платежі і мобільний банкінг.

Директор з досліджень Counterpoint Research Нейл Шах (Neil Shah) зазначає, що за показником наявності цієї функції в загальному обсязі своїх поставок лідирують Apple і Xiaomi, за ними — Huawei і OPPO. Меншу частку в загальному обсязі поставок займають такі розумні телефони у компаній Samsung, ZTE і LG.

Китайські бренди, які пропонують на ринку свої смартфони, використовують сканери відбитків пальців в якості відмінної особливості своїх продуктів на ринках, що дозволяє їм конкурувати з місцевими та світовими брендами.

Новітні сканери відбитків пальців базуються на ультразвуковій технології, це дозволяє створювати 3D-зображення відбитків пальців, що є безпечнішим методом, зазначає дослідницька фірма. Сканери відбитків пальців використовуються не тільки для розблокування телефонів і здійснення платежів, а й для керування камерою, галереєю і іншими додатками.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: