Lamborghini починає масове виробництво електровелосипедів
15 Квітня , 2018
Розумний велосипедний ліхтарик стежить за проблемами на дорозі
17 Квітня , 2018

Телескоп TESS, який займеться пошуком планет, буде запущений вже завтра

NASA запустить новий космічний телескоп TESS (Transiting Exoplanet Survey Satellite) в понеділок, 16 квітня. Телескоп, призначений для пошуку екзопланет, буде виведений на орбіту за допомогою ракети-носія Falcon 9.

Термін служби космічного телескопа «Кеплер» поступово добігає кінця (нещодавно NASA повідомляло, що запаси палива телескопа вже закінчуються). За час своєї роботи він виявив безліч екзопланет (більше 2500), в тому числі потенційно життєпридатних. Йому на зміну NASA готує ряд інструментів, один з яких — телескоп TESS (Transiting Exoplanet Survey Satellite), який запустять вже завтра, 16 квітня, з космодрому на мисі Канаверал у Флориді за допомогою ракети-носія Falcon 9.

Для пошуку екзопланет TESS буде використовувати метод транзитної фотометрії, як і «Кеплер». Однак новий телескоп, як наголошується, обладнаний потужнішими камерами і зможе вивчати більш яскраві зірки, а також «покриє» область, яка перевищує область покриття «Кеплера» в 400 разів. В цілому, як очікується, TESS відстежить понад 200 000 транзитних подій (коли планета проходить перед диском зірки і яскравість останньої дещо падає).

Виявлені TESS (як і іншими телескопами) екзопланети будуть більш детально вивчатися за допомогою потужного космічного телескопа «Джеймс Вебб». Нещодавно стало відомо, що його запуск NASA знову перенесло — з 2019 року на 2020-й.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: