Дрон-дефібрилятор надасть екстрену допомогу при серцевому нападі
18 Жовтня , 2017
Перший в історії поєдинок гігантських роботів після трьох раундів, завершився перемогою американської команди MegaBots
19 Жовтня , 2017

Так виглядає автосимулятор за 1,3 мільйони доларів

Який автомобіліст не любить швидкої їзди? Особливо якщо реальний ризик виключений, а змагання на гоночному треку проходить у віртуальному середовищі, але з максимальним ефектом занурення. Питання провокаційне, але до нього варто додати друге – а скільки ви готові заплатити за це задоволення? Відповідь не така очевидна, і онлайн-видання WTF1 спробувало розібратись, за що саме пропонують заплатити розробники симуляторів гонок.

За просту, розумну ціну в межах однієї-півтори тисячі доларів США ви можете отримати кермову колонку і для свого комп’ютера, яка чудово відображає процес керування гоночним болідом. Але це на скромному домашньому моніторі з його скупою діагоналлю, тоді як автосимулятор за $1,3 млн. буквально оточує геймера з трьох боків стіною з дисплеїв – вся візуальна складова повністю імітує вид з кабіни автомобіля.

Гоночный симулятор

Та й не тільки вид — гравець сідає не на стільчик, а в макет гоночного автомобіля, крісло з анатомічною структурою, одягає справжній шолом. До останнього прикріплений привід, який змусить вашу голову відхилитись в бік, ніби при вході в поворот, коли на неї тисне відцентрова сила в кілька «ж». Кермо теж буде рватись з рук – зворотний зв’язок у такому автосимуляторі реалізований на найвищому рівні.

Ходові якості «боліда» налаштовуються в залежності від того, на віртуальному аналогу якої реальної моделі спорткару ви вирішили покататись.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: