ШІ переміг кращих лондонських юристів
14 Листопада , 2017
Білл Гейтс побудує “розумне” місто в Арізоні
14 Листопада , 2017

Tachyon Speed: електрогіперкар з 6-ма двигунами потужністю 1250 к. с. (відео)

Американський стартап RAESR (Rice Advanced Engineering Systems and Research) представив повністю електричний гіперкар під назвою Tachyon Speed. Його електросиловий агрегат здатний розвивати потужність 1250 к. с. і 4 949 Нм крутного моменту.

Електромобіль отримав ім’я на честь гіпотетичної елементарної частинки тахіон, здатної переміщатись швидше швидкості світла. Заявлена максимальна швидкість Tachyon Speed становить понад 385 км/год, а розгін від 0 до 100 км/год відбувається за 3 секунди. Силова установка суперкару складається з шести електродвигунів з прямим приводом.

Згідно специфікацій RAESR, за умови пересування по місту електричний гіперкар здатний долати на одному заряді батарей до 240 км. Довжина електрокару становить 4953 міліметри, ширина — 2044 мм, а висота — 1028 мм. Він обладнаний вуглецево-керамічними гальмами і підвіскою на гідравліці для зміни дорожнього просвіту, яка може автоматично регулювати кліренс.

Стилістика Tachyon Speed нагадує дизайн реактивного винищувача, в якому водійське сидіння розташоване в центрі кабіни. За словами виробника, Tachyon Speed володіє унікальними аеродинамічними системами з чотирма нерухомими передніми крилами і регульованим заднім антикрилом, які здатні забезпечити більше 454 кг притискної сили в режимі максимальної потужності. Кузов електрогіперкару вагою 1338 кг виконаний з вуглецевого волокна з внутрішньою обшивкою з кевлару.

Повідомляється, що RAESR розпочав розробку свого унікального автомобіля в 2012 році, мета його інженерів – перетворити «електромобіль наступного покоління» в реальність». Стартап вже почав приймати замовлення на автомобіль, який буде випускатись в обмеженій серії.

Джерело: autoexpress.co.uk

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: