Airbus показав новий A380 — найбільший авіалайнер у світі
28 Червня , 2017
Швейцарський суперкомп’ютер витіснив американський із трійки лідерів рейтингу TOP500
28 Червня , 2017

Світові університети вводять курси по блокчейну

Вітер змін.

Багато європейських та американських університетів вводять в програму курси по блокчейну, пише Financial Times.

Мировые университеты вводят курсы по блокчейну

Фото: trustnodes.com

В цьому році курс з вивчення блокчейну запустить Единбурзький університет. У США цю технологію вже можна вивчати в Берклі, Стенфордському університеті і Массачусетському технологічному інституті.

Впровадження подібних курсів пов’язано із зростанням попиту на застосування блокчейн-технологій і браком фахівців у цій галузі. На думку експертів, блокчейн-фахівці потрібні у різних галузях, а попит на них перевищує пропозицію.

«Цей ринок сильно розігрітий, більшість великих компаній хочуть мати у своїй команді фахівців в галузі блокчейну», – зазначив Майкл Майнеллі (Michael Mainelli), керівник навчальних курсів з блокчейну і член ради директорів консалтингової фірми Z/Yen.

А керівник блокчейн напрямку IBM додав, що кращі фахівці в цій галузі цілком можуть розраховувати на зарплати понад $250 тис. на рік.

Цікаво, що не так давно великі компанії побоювались ризиків шахрайства пов’язаних з біткоіном і блокчейном, але тепер вони побачили потенціал в використанні цієї технології.

У великих компаних зрозуміли, що блокчейн може підвищити ефективність багатьох послуг – таких як проведення фінансових транзакцій або відстеження продуктів.

Останнім часом фінансові, технологічні та страхові компанії відчувають гострий дефіцит фахівців у сфері блокчейн-технологій.

Популярна соцмережа LinkedIn для пошуку роботи зафіксувала брак блокчейн-фахівців. За останній рік у цій соцмережі втричі зросла кількість оголошень про роботу, пов’язану з використанням блокчейну. На даний момент подібних оголошень на сайті близько тисячі, і їх кількість зростає на 40% за кожен квартал.

Менеджер LinkedIn у Великобританії Джош Графф зазначив, що фахівці з таких суміжних галузей як криптографія і машинне навчання можуть захотіти підтягнути свої навички, щоб мати можливість працювати з блокчейном.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline