Броня з нанокомпозитів для термоядерного реактора
17 Листопада , 2017
Гнучкі сонячні батареї на брезентовій тканині генерують 120 Вт на м2
18 Листопада , 2017

Створено перший ендуро велосипед, надрукований на 3D-принтері

Словацька компанія Kinazo Design у співпраці з концерном Volkswagen представила перший електровелосипед, створений за допомогою тривимірного друку, а саме – 3D-принтера Concept Laser X Line 2000R. Високотехнологічний байк отримав назву Kinazo Enduro E1 і відповідну ціну – 23 500 доларів.

Так, новий друкований велосипед коштує дорожче багатьох автомобілів VW, але в компанії впевнені, що він того вартий. Перевагою створення транспорту за допомогою 3D-принтинга Kinazo називає можливість зробити кожен елемент оригінальним.

рама электробайка для бездорожья

«Ми хотіли побудувати щось не зі світу цього, – говорить глава компанії Патрік Підлогу. – Електробайк, велосипед з вбудованою батареєю і двигуном, який можна було б полюбити з першого погляду. Кожна деталь, його вага і стиль будуть кастомізовані під зручну поїздку для кожного окремого клієнта».

У компанії говорять, що тривимірний друк алюмінієвих деталей нового байку зменшив потребу в зварюванні і дозволив інтегрувати батарею в металеву раму. Вага велосипеда відносно невелика і складає лише 20 кг, при тому, що всередині рами розташовується акумулятор BMZ на 600 Вт і електродвигун BROSE, потужністю до 250 Вт. Останній пропонується в двох варіантах: Pedelec з максимальною швидкістю до 25 км/год і S-Pedelec – до 45 км/год, Робота електроніки контролюється додатком на смартфоні.

3Д-печать велосипедов на элеткротяге

Відомо, що VW сам активно використовує принтер для виготовлення різних компонентів для своїх автомобілів, але його габарити і можливості стали в самий раз для потреб Kinazo. X Line 2000R має робочу площу в 800х400х500 мм і працює за рахунок послідовного сплавлення шарів металевих порошків за допомогою двох лазерів потужністю 1 кВт.

3D-печать металлом лазерная

Печатные электровелосипеды

Свій ендуро-байк Kinazo планує випускати обмеженими партіями. У компанії кажуть, що кожен апарат буде виготовлятись у відповідності з особливостями будови тіла його власника, підганятись під які велосипед буде за допомогою системи Guru Fitting.

Джерело: kinazo.com

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline