Нова технологія 3D-друку алюмінієм переверне машинобудування (відео)
3 Жовтня , 2017
Першу автономну мережу доставки медикаментів дроном запустять в Швейцарії
3 Жовтня , 2017

Створено HDMI-кабель, який згладжує зображення у відеоіграх

Без технології «згладжування», або anti-aliasing, складно уявити собі сучасні відеоігри. Вона використовується для того, щоб усунути «ефект драбинок», що виникає на краях численних тривимірних об’єктів. Як правило, чим якісніше згладжування, тим складніші алгоритми та обчислювальні потужності, необхідні для його здійснення. Але що, якщо б зі згладжуванням зображення справлялись не GPU, а звичайні на перший погляд HDMI-кабелі? Саме такий кабель розробили інженери каліфорнійської компанії Marseille.

Розробники вбудували в кабель mCable спеціальний процесор, який здійснює контекстну пост-обробку картинки, що проходить через нього. Він “очищає” зображення від драбинок без помітного ефекту розмиття. mCable поки підтримує роздільну здатність 720p і 1080p, що робить його цілком придатним для використання з консолями PlayStation 3 і PlayStation 4. Частота кадрів при цьому повинна не перевищувати 120 fps, чого теж повинно вистачити з запасом.

 

Трохи нижче ви можете побачити приклади зображення, переданого на дисплей без кабелю і з використанням mCable. Різницю справді видно неозброєним оком. Однак залишається відкритим питання: чи не виникне через використання такого кабелю додаткових затримок? Про це виробник тактовно мовчить. Вже сьогодні кабель mCable можна придбати на офіційному сайті. Метрова версія обійдеться вам в 119 доларів, а триметрова – 139 доларів.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline