Біонічна лінза: імплант, який поверне зір і дарує «надздібності»
18 Вересня , 2017
«Промені невидимості» з Австрії дозволять зробити непрозорий матеріал прозорим
18 Вересня , 2017

Створено автономний дрон з дальністю польоту 150 км

DeltaQuad – це новий безпілотний літальний апарат від компанії Vertical Technologies, що представляє собою електричний літак з можливістю вертикального зльоту і посадки (VTOL) і з фіксованим крилом, який здатний передавати дані телеметрії і відео за допомогою стільникової мережі з використанням VPN і володіє вантажопідйомністю 1 кг, 185-хвилинним часом польоту та діапазоном 150 км.

Дрон був створений командою розробників автопілоту PX4 Pro і оснащений рядом вражаючих функцій, які дозволяють легко керувати апаратом за допомогою просунутої навігаційної системи. Безпілотнику не потрібне передполітне калібрування, а його топова версія Pro обладнана інтелектуальною системою, яка майже повністю замінює оператора. Таким чином апарат ідеально підходить для місій BVLOS (польоти в зони за межами видимості оператора), а включений в комплект симулятор дозволяє легко ознайомитись з елементами управління і протестувати завдання до їх виконання.

интеллектуальный БПЛА

DeltaQuad розрахований на професійний ринок і оцінюється цілком конкурентоспроможним. Апарат буде поставлятися в трьох варіантах: DeltaQuad Base One і Pro. DeltaQuad Base – базова модифікація, призначена для післяпродажного обладнання додатковою авіонікою. DeltaQuad One – це більш обладнана версія RTF. DeltaQuad Pro поставляється з захищеною телеметрією і відео 4G VPN і обладнаний додатковим бортовим комп’ютером, який забезпечує розширену автономію. Ці функції включають перевірку стану атмосфери, валідацію місії і місцевості, а також інформацію про повітряний рух в заданому секторі з використанням ADS-B.

Компанія Vertical Technologies була заснована вихідцями з DronesLab і витратила на створення комерційного версії свого дрону більше 14 місяців. Розробники планують продавати свій продукт по всьому світі. Ціна базової модифікації безпілотника DeltaQuad стартує від € 4999.

Джерело: suasnews.com

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline