Астероїд 2012 TC4 дозволить перевірити функціонування елементів мережі планетарного захисту НАСА
8 Серпня , 2017
Канадський алгоритм для селфі збільшує кількість лайків на 26%
8 Серпня , 2017

Створена сенсорна футболка, що дозволяє навчитись керувати літаком

Група дослідників з Токійського університету нещодавно представила особливу сенсорну футболку, здатну реєструвати рухи і навіть, як стверджують творці, поліпшити свої спортивні навички та навчитись керувати мотоциклом, автомобілем і навіть літаком.

Футболка обладнана безліччю сенсорів, які фіксують рухи людини і передають інформацію на мобільні пристрої. Стартап вчених з Токіо отримав назву Xenoma. Головною особливістю цього високотехнологічного одягу є висока точність розпізнавання рухів і внутрішнього стану організму без використання камер. Сфера застосування футболки величезна. Більшість сучасних технологій захоплення рухів базуються на використанні камер, проте футболка від Xenoma використовує 14 сенсорів, розташованих по всій поверхні.

Як стверджують дослідники, футболку можна сміливо прати, і вона не втратить своїх функцій навіть після багатьох прань. Для застосування в сфері навчання футболка може не тільки вловлювати, але і передавати сигнали людині, щоб «підказувати», які рухи потрібно робити і як їх робити максимально ефективно для виконання необхідної дії. Як заявив керівник розробки Ітіро Аміморі,

«Нова футболка не сковує рухів — її так само зручно носити, як і будь-який інший одяг. В майбутньому ми хотіли б створити такий аналог, який би дозволяв здійснювати моніторинг серцевої активності людини або, наприклад, рівня глюкози в крові. Крім того, за допомогою нашого високотехнологічного пристрою можна буде навіть керувати персонажем у відеоіграх».

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline