Представлений підземний електроавтобус для тунелів Boring Company
8 Червня , 2017
Вчені ЄКА розробили технологію виготовлення будівельних матеріалів з реголіту за допомогою сонячного світла
9 Червня , 2017

Студенти з Івано-Франківська стали переможцями Всеукраїнської олімпіади з робототехніки

Днями на базі Інституту комп’ютерних систем Одеського національного політехнічного університету відбувся другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади з робототехніки. Цьогоріч в олімпіаді взяли участь 19 команд із 12-ти вищих навчальних закладів Одеси, Львова, Івано-Франківська, Харкова, Сум, Черкас, а також були представлені команди із міст Брест і Мінськ (Республіка Білорусь), інформує прес-служба вузу.

Програма олімпіади включала два етапи. На першому, теоретичному, етапі кожний учасник відповідав на тестові завдання з робототехніки, електроніки, програмування, а також розв’язував задачі з навігації мобільних роботів, розрахунку параметрів систем керування та створення алгоритмів поведінки робота.

На другому, практичному, етапі команди виконували завдання з побудови діючої моделі автономного робота-автомобіля (self-driving car) у масштабі 1:10-1:18, який повинен без втручання водія автоматично знайти правильну траєкторію руху за допомогою сенсорів та відеокамер, що дозволяють розпізнавати дорожню обстановку, перешкоди і знаки та якнайшвидше доїхати до фінішу.

За підсумками олімпіади у важкій боротьбі перемогу вибороли студенти Прикарпатського національного університету.

Крім студентських змагань мало місце і «з’ясування стосунків» між професійними командами.

Джерело: styknews.info

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline