У Великобританії побудують перший в світі комерційний центр підготовки космонавтів
9 Липня , 2017
Соціальна віртуальна реальність: скільки залишилось чекати?
9 Липня , 2017

Студенти створили робота, що наливає «ідеальну пінту пива

Головний показник майстерності бармена при розливі пива – наповнити келих з найменшою кількістю піни. Як відомо, у Великобританії об’єм стандартного пивного кухля – одна пінта або 0,5683 літра. Не виключено, що вже в недалекому майбутньому в місцевих пабах місце барменів займуть роботи.

Студенти університету Лідса розробили робота, що ідеально наливає заповітну пінту пива. Щоб досягти цього, їм довелось зробити безліч екскурсій на пивоварний завод Солтейр в Західному Йоркширі, де вони уважно вивчали руху барменів в процесі наповнення пивного кухля. Робот обладнаний інтерактивним екраном, за допомогою якого клієнти пабу можуть обрати улюблений сорт пива. Після того, як вибір зроблений, натисканням кнопки робот приводиться в дію. Процес нагадує роботу помпи, при цьому клієнт може регулювати процес розливу. Підвів підсумки один з п’яти розробників робота Джим Дікінсон:

«Ми всі дуже задоволені, робот вийшов на славу. Тепер подивимось, як він покаже себе на практиці в цьому пабі».

Создатели робота

Варто відзначити, що це вже не перша спроба англійців автоматизувати процес розливу пива. Нещодавно в одному з барів на Пікаділі представили автоматичний пивний насос Pay@Pump. Причому він не тільки наповнює склянку клієнта, але і приймає оплату.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: