Ілон Маск заявив, що важка ракета Falcon Heavy спробує злетіти в листопаді
17 Серпня , 2017
DARPA працює над покращенням людських відчуттів за допомогою комп’ютерів
18 Серпня , 2017

Стартап XYT представив міські модульні електрокари

Електромобілі — модна штука, тому їх розробляють не тільки великі автомобільні гіганти, але і невеликі компанії ентузіастів, намагаючись вчасно зайняти цікаву і перспективну нішу. Одна з таких невеликих компаній — французький стартап XYT, створив власний електромобіль.

Розробники відзначають, що головні особливості їх машини — це модульна конструкція, простота збірки і мобільність. Звичайний автомобіль включає в себе від 6 до 10 тисяч деталей, тоді як машинки XYT складаються лише з 580. Такий підхід полегшує збірку і робить ремонт набагато простішим і приємнішим заняттям. Крім того, автомобіль можна буде вдосконалити, проапгрейдивши лише певний вузол, додавши пасажирську або вантажну секцію і т.д. Такий підхід дозволить власнику уникнути непотрібних витрат, пов’язаних з купівлею нової машини.

 

У XYT запевняють, що їхні машини вже пройшли всі тести і повністю безпечні для всіх учасників дорожнього руху. Модні машинки цікаво виглядають, але про ціну і про те, коли їх можна буде придбати, поки нічого не повідомляється.

Джерело

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline