Мікроробот-універсал, здатний ходити, повзати, обертатися, стрибати і плавати
3 Лютого , 2018
Штучний інтелект від YAMAHA перетворив танець в живу музику
3 Лютого , 2018

Стартап Joby Aviation залучив $100 млн інвестицій на розробку аеротаксі

 

Стартап Joby Aviation, що займається розробкою аеротаксі, залучив 100 млн доларів інвестицій, зокрема, від компаній JetBlue, Toyota і Intel.

Стартап Joby Aviation оголосив, що отримав 100 млн доларів інвестицій від різних компаній, зокрема від венчурних підрозділів Intel, Toyota і JetBlue. Кошти допоможуть стартап у розробці прототипу аеротаксі, який, як повідомляє Bloomberg, вже проходить льотні випробування на приватному аеродромі Joby в Північній Каліфорнії.

Компанія Joby була заснована в 2009 році винахідником ДжоБеном Бевіртом (JoeBen Bevirt). Нещодавно він розповів виданню Santa Cruz Sentinel, що планує найняти ще 100 інженерів у свою команду, яка на даний момент налічує 120 співробітників, щоб розробити і побудувати літаюче таксі. На відміну від більшості компаній, що займаються розробкою електричних VTOL-апаратів, Joby тримає велику частину проекту в секреті.

На небагатьох рендерах Joby зображений літальний апарат, що нагадує гібрид дрона і невеликого літака, обладнаний 12 двигунами і має кабіну, розраховану на чотирьох пасажирів. Однак представник стартапу попередив, що зараз компанія працює над абсолютно новим апаратом. Joby не показала фотографій або рендерів нового прототипу.

Joby — далеко не єдина компанія, що розробляє ідею аеротаксі. Тим же зайняті такі гіганти як Boeing, Airbus, Uber.

 

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: