Перший у світі інтерактивний світловий дисплей дозволяє працювати з живими голограмами
5 Грудня , 2017
Компанія Velodyne суттєво покращить «зір» безпілотних авто
6 Грудня , 2017

Стартап Bookimed отримав $500 000 інвестицій від Українського фонду AVentures Capital

Український фонд AVentures Capital Андрія Колодюка та Євгена Сисоєва інвестував кошти в сервіс з підбору медичних рішень і організації лікування Bookimed

Сервіс подібний до Booking.com, але для пацієнтів. Він дозволяє бронювати медичні клініки за різними фільтрами: бюджетом, діагнозом, тощо. Стартап побудовано на моделі Cost Per Aquisition, що є поширеною серед міжнародних медичних організацій.

Робота над проектом розпочалася у 2014 році. З того часу сервісом встигло скористуватися 800 000 користувачів. Зараз мережа Bookimed об’єднує 250 клінік з 26-ти країн світу. Головний офіс проекту знаходиться у м.Києві.

«У першу чергу інвестиції будуть спрямовані на посилення науково-дослідної роботи, модернізацію платформи в бік кращих рекомендацій для пацієнтів з урахуванням специфіки їх захворювання, рекомендованих методів лікування, сервісних особливостей клініки та регіонів, куди ми направляємо пацієнтів», – прокоментував угоду співзасновник Bookimed Євген Козлов.

Специфікою роботи Bookimed є ведення пацієнтів з важкими захворюваннями в напрямках онкології, нейрохірургії, ортопедії та педіатрії.

«Даний проект вирішує дуже важливу проблему не тільки лікування пацієнтів, але і в принципі підвищення рівня медичної свідомості. У Bookimed глобальний орієнтир: у топ-5 регіонів, жителі яких користуються послугами, входять країни СНД, Східної Європи, Велика Британія та США», – зазначила Юлія Сичікова, Associate фонду AVentures Capital.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: