NASA намагається здешевити виробництво і експлуатацію своєї мегаракети SLS
18 Грудня , 2017
Thor ET-One: довгоочікувані фотографії можливого конкурента вантажівок Tesla
18 Грудня , 2017

США запускають перший в країні приватний швидкісний потяг

Ті, хто збиратися відвідати сонячний штат Флориду, відтепер зможуть заощадити час і гроші, ставши пасажирами нового виду транспорту. Тут тільки що офіційно запустили високошвидкісні потяги Brightline, які повинні стати альтернативою федеральним автомагістралям. Вони дозволять прибрати з доріг штату до 3 млн. автомобілів і усунути проблему пробок.

Інвестиції в проект становлять $3 млрд., а щоб окупити його у прийнятні строки, компанія All Aboard Florida встановила ціну на квиток в розмірі $16. Це за подорож від Майамі до Уест-Палм-Біч, популярним маршрутом, який в умовах пробок долається на автомобілі за 5 годин. На потязы, зі швидкостями 70-200 км/год – не більше 2 годин в дорозі.

Пасажирам надається сервіс, вже знайомий європейським і азіатським мандрівникам. М’які шкіряні крісла, безкоштовний Wi-Fi, панорамні вікна, мінімум шуму і бруду за рахунок використання нових, екологічно майже нешкідливих дизельних локомотивів. Знову ж таки, в порівнянні з автомобілями.

На перших порах високошвидкісні потяги курсуватимуть між Уест-Палм-Біч і Форт-Лодердейл, в наступному році маршрути продовжать до Орландо і центру Майямі. Паралельно з самими потягами приватні інвестори хочуть вкласти кошти в розвиток інфраструктури вздовж залізниці. І хто знає, можливо США знову чекає бум пасажирських залізничних перевезень, як у середині минулого століття?

Country Living US

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: