Складаний будинок, який не боїться землетрусів
9 Грудня , 2017
Компанія Toyota представила прототип автомобільного крісла, здатного моментально підлаштовуватись під особливості фігури людини
9 Грудня , 2017

Спусковий модуль Mars InSight готовий до запуску, який призначений на травень 2018 року

Спусковий апарат місії Mars InSight (Interior Exploration using Seismic Investigations, Geodesy and Heat Transport) нещодавно завершив проходження найважливышого тесту Thermal Vacuum Testing (TVAC), останнього перед запуском, який призначений на травень 2018 року. Термічне вакуумне тестування проводилось протягом двох тижнів, пыд час нього моделювались різкі зміни температури в умовах глибокого вакууму, такі, які можуть бути в глибинах космічного простору. І тепер групі, що займається апаратом Mars InSight, залишилось виконати лише кінцеві передпольотні підготовчі операції.

Нагадаємо , що спочатку запуск місії Mars InSight був запланований на березень 2016 року, однак, через витоки у вакуумній системі апарату цей термін був перенесений на травень 2018 року, коли Марс і Земля будуть досить близькі один до одного. В результаті взаємного розташування Марса і Землі 5 травня виникне 30-денне “вікно”, протягом якого має бути здійснений запуск.
Згідно з планами, апарат Mars InSight досягне Марса в листопаді 2018 року. Він здійснить посадку на поверхню Червоної Планети і за допомогою своєї бурильної установки проникне та глибину до двох метрів, діставши звідти зразки, які потім будуть проаналізовані. Цї, та інші зібрані апаратом наукові дані дозволять вченим отримати додаткову інформацію, що стосується формування і розвитку Марса як планети.
Місія Mars InSight розрахована на один марсіанський рік, що приблизно відповідає двом земним рокам. І термін цієї місії може бути збільшений, якщо посадковий модуль буде залишатись в працездатному стані і на це буде виділено необхідне фінансування.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline