Електролітак Siemens поставив новий рекорд швидкості (відео)
9 Квітня , 2017
В Україні хочуть запровадити «зелені» бонди для фінансування «зелених» проектів
9 Квітня , 2017

Співробітникам шведської компанії вживляють підшкірні мікрочіпи

Вже багато років ходять розмови про те, що незабаром людям почнуть імплантувати мікрочіпи, що значно спрощують їх життя. Схоже, що керівництво шведкою компанії Epicenter всерйоз спантеличилось цим питанням і дійсно почало вживляти своїм співробітникам крихітні підшкірні чіпи. Добровільну процедуру пройшли вже близько 150 осіб, і їхня кількість продовжує з кожним днем збільшуватись. Дійсно, хто ж у здоровому глузді відмовиться від того, щоб хоча б на трохи стати кіборгом? ))

Epicenter – це своєрідний хаб, розташований в Стокгольмі, під дахом якого працюють більше ста різних маленьких компаній і стартапів. Підшкірні імплантати розміром з рисове зернятко дозволяють співробітникам відкривати закриті двері, користуватися принтерами, купувати продукти і напої в місцевих торгових автоматах і виконувати безліч інших операцій. Погодьтеся, дуже зручно завжди мати ключ від офісу або карту VISA всередині свого тіла. А імплантат вживляють між великим і вказівним пальцями руки, що дозволяє вам одним лише її помахом вирішувати цілий ряд питань.

Крім усього іншого, підшкірні імплантати вирішують також і питання безпеки. Пластикову ключ-карту можна втратити або передати іншій людині. А ось з імплантатом все не так просто. Витягти його з руки співробітника з мінімальним збитком зможе лише кваліфікований лікар. Сьогодні електронні імплантати зустрічаються в нашому житті все частіше. Взяти хоча б кардіостимулятори, які використовують тисячі людей по всьому світі – подібні пристрої куди важливіші, ніж вживлений чіп для покупки газованої води.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline