Космічна галузь України в 2017 р. збільшила об’єми виробництва на 26%
7 Березня , 2018
Робот-гіроскутер з’явиться у продажу цієї весни
8 Березня , 2018

SpaceX здійснила 50-й запуск Falcon 9 з рекордним для себе вантажем

У вівторок компанія SpaceX запустила п’ятдесяту ракету-носій Falcon 9. Цього разу на орбіту був виведений іспанський телекомунікаційний супутник Hispasat 30W-6 — найбільший геостаціонарний супутник, який коли-небудь запускала SpaceX.

Запуск відбувся з мису Канаверал у Флориді, США, у вівторок, передає TechCrunch. Falcon 9 вивела на орбіту супутник Hispasat 30W-6 вагою 6 тонн; він був виготовлений американською компанією SSL на замовлення іспанського оператора Hispasat. Новий апарат покликаний замінити застарілий супутник Hispasat 1D, запущений у далекому 2002 році; очікується, що Hispasat 30W-6 пропрацює близько 15 років.

Цей запуск став історичною віхою для SpaceX: компанія запустила вже п’ятдесяту ракету Falcon 9 (її перша місія відбулася в 2010 році). Через несприятливі погодні умови, як повідомляється, плавуча платформа Of Course I Still Love You цього разу не використовувалась, і перший ступінь ракети впав в воду.

Successful deployment of Hispasat 30W-6 to a geostationary transfer orbit confirmed. pic.twitter.com/PHctrfzwKa

— SpaceX (@SpaceX) 6 березня 2018 р.

Минулого місяця Falcon 9 запустила перші інтернет-супутники Space X. В майбутньому компанія планує вивести на орбіту тисячі таких апаратів для забезпечення широкосмугового доступу в інтернет по всьому світу.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: