В Китаї готується запуск найбільшої в світі квантової комунікаційної мережі
10 Серпня , 2017
Amazon збирається запускати безпілотники з потягів
10 Серпня , 2017

SpaceX випустила деморолик майбутнього польоту Falcon Heavy

У SpaceX дуже чекають запуску важкої ракети-носія Falcon Heavy і підігрівають інтерес до цієї події різними способами. Ось, наприклад, новий анімаційний ролик, створений художниками і дизайнерами компанії, демонструє старт і першу хвилину польоту ракети. В ньому можна побачити зліт ракети, відділення та приземлення прискорювачів, в якості яких будуть виступати три перші ступені Falcon 9 Full Thrust.

Ілон Маск, який виклав технічну демку у себе в Інстаграмі, зазначив, що перший запуск планується здійснити в листопаді, хоча при цьому можливі накладки, тому відео рекомендується сприймати як ілюстрацію ідеального тестового польоту, який відбудеться в тому випадку, якщо все піде добре.

Але навіть у випадку провалу фахівці SpaceX зможуть отримати масу цінних відомостей. Адже в ракетобудуванні кожен старт, хай і невдалий — можливість дізнатись щось нове, адже поки ракета не спробувала злетіти, судити про неї можна лише з комп’ютерного моделювання і симуляції, а це не найкращий варіант.

За заявами розробників, ракета Falcon Heavy зможе вивести на низьку навколоземну орбіту до 63 тонн корисного вантажу, а на Марс буде здатна доставити майже 17 тонн.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline