У Харкові презентували українсько-американську установку “Джерело нейтронів”
5 Лютого , 2018
SpaceX опублікувала 3D-анімацію майбутнього запуску Falcon Heavy
6 Лютого , 2018

SpaceX отримала дозвіл на запуск Falcon Heavy

Днями компанія SpaceX отримала дозвіл від влади США на запуск нової надважкої ракети-носія Falcon Heavy, запланований на 6 лютого.

Нещодавно SpaceX успішно провела вогневе стендове випробування двигунів Falcon Heavy. Незабаром після цього Ілон Маск заявив, що запуск надважкої ракети-носія запланований на 6 лютого. Однак спочатку компанії необхідно було отримати відповідний дозвіл від Федерального управління цивільної авіації США.

Тепер стало відомо, що такий дозвіл було видано SpaceX. У ньому, зокрема, описано, що ракета буде нести в якості корисного навантаження «модифікований Tesla Roadster» (які модифікації отримав автомобіль, в дозволі не повідомляється). Таким чином, очікується, що запуск Falcon Heavy відбудеться вже завтра.

SpaceX анонсувала нову надважку ракету-носій ще в 2011 році і з тих пір кілька разів переносила запуск. Ракета складається з центрального блоку, а також двох бокових прискорювачів, що представляють собою модифіковані перші ступені Falcon 9. Про те, що в якості корисного навантаження вона буде нести Tesla Roadster вишневого кольору, Маск повідомляв ще минулого року, за його словами, в машині буде грати пісня Девіда Боуї «Space Oddity».

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: