У Голландії «надрукують» міст з армованого бетону
5 Липня , 2017
Новий рекорд Tesla Model S – пробіг 900 км на одному заряді (відео)
5 Липня , 2017

Sony зробила свій штучний інтелект відкритим для розробників

Коли мова заходить про штучний інтелект, навряд чи ви подумаєте про японську компанію Sony. Вам на розум, швидше за все, прийдуть назви компаній Google, Facebook, Microsoft, Apple, Amazon. Але Sony? А між тим японська компанія багато років займається дослідженнями в даному напрямку. Згадайте хоча б робота-собаку Aibo, яка впізнавала свого господаря і постійно навчалась чомусь новому. Крім цього, у Sony є ще і такі продукти, як розумна колонка Xperia Agent і персональний асистент в формі навушника Xperia Ear, також містять у собі AI. Позиції Sony в гонці за штучним інтелектом можуть змінитись найближчим майбутнім, адже компанія вирішила зробити свій AI відкритим для розробників.

Sony дійсно можна вважати одним із піонерів штучного інтелекту. Адже коли японці зацікавились цим питанням, над AI не працювали ще ні Google, ні в Facebook, ні в інших популярних сьогодні компаніях. Тепер штучний інтелект Sony стане доступним для розробників стороннього програмного забезпечення. Це дозволить зробити продукти японської компанії більш універсальними і максимально доброзичливими до користувачів. Сама Sony сподівається, що розробники доповнять бібліотеку програмного забезпечення компанії новим корисним софтом, що розкриває потенціал штучного інтелекту.

Зрозуміло, поки що продукція типу Sony Xperia Agent і Xperia Ear являє собою бліду тінь того, чого досягли в цьому напрямку Google і Apple. Тим не менш японці не сумують і вірять в те, що рано чи пізно вони наздоженуть і навіть зможуть перевершити своїх конкурентів, які вирвались вперед. Sony активно працює над інтеграцією штучного інтелекту в технологію доповненої реальності, чим поки не можуть похвалитись інші компанії. Японці не хочуть бути схожими на інших, і в цьому полягає одна з головних переваг.

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: