В 2017 році ВДЕ залучать $243 млрд інвестицій – більше ніж, вугілля, газ і ядерна енергетика разом узяті
27 Травня , 2017
C5 Blast: найшвидший у світі електричний карт створений в Канаді
28 Травня , 2017

Sony розробила швидкісний оптичний сенсор для роботів

Японська компанія Sony славиться не тільки своїми ігровими консолями і телевізорами, але і високоякісними оптичними сенсорами для відеокамер, фотоапаратів і смартфонів. Але якщо новий фотоапарат компанії відстежує рухомі об’єкти з частотою 20 кадрів на секунду, то роботам цієї швидкості може виявитись недостатньо. Вчора Sony анонсувала свій новий високошвидкісний оптичний сенсор IMX382, здатний відстежувати об’єкти з частотою 1000 кадрів на секунду. Новинка переважно буде використовуватись в робототехніці.

Сенсор, як ви вже зрозуміли, призначений для того, щоб роботи, в тому числі і промислові, могли відслідковувати об’єкти, які особливо швидко рухаються. Наприклад, без такого сенсору не обійтись на конвеєрних виробництвах. Сьогодні для того, щоб камера зафіксувала об’єкт на конвеєрі і виявила дефекти, потік доводиться припиняти. З новим сенсором Sony виробники зможуть заощадити багато часу. Сенсор здатний відстежувати одночасно до шести об’єктів, відокремлювати конкретний об’єкт від інших, а також виявляти певний патерн з побаченого зображення.

У майбутньому такі сенсори будуть встановлювати не тільки на виробничі лінії, але і на інші роботи. У відео трохи вище ви можете бачити, як крихітний робот на великій швидкості переслідує м’ячик, що тікає від нього. Без високошвидкісного оптичного сенсору настільки точне відстеження об’єкту було б нездійсненне. Представники Sony стверджують, що існуючі на сьогоднішній день сенсори від інших виробників з подібною якістю зображення не можуть похвалитись частотою вище 30 fps. Перша партія сенсорів IMX382 буде доступна замовникам на початку жовтня 2017 року.

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: 
Inline
Inline