У Краматорську презентували спецтехніку для автоматизованої системи моніторингу довкілля
22 Грудня , 2017
Вченим-фізикам вдалось прискорити в сто разів процес створення конденсату Бозе-Ейнштейна
22 Грудня , 2017

Solid Power і BMW створять твердотільні акумулятори нового покоління

Днями компанії підписали договір про співпрацю, в рамках якої буде розроблено акумулятор нового типу, що дозволяє вивести продуктивність батарей для електромобілів на новий рівень. Згідно із заявою, опублікованою на сайті Solid Power, необхідні розробки у компанії вже є, BMW ж займеться просуванням технологій Solid Power на ринку електричних автомобілів.

Твердотільні акумулятори — покращений варіант сучасних літій-іонних батарей, у яких рідкий електроліт замінюється на твердий провідний матеріал. Завдяки такій модифікації батареї володіють солідною зносостійкістю, більшою ємністю і можуть швидше перезаряджатись. Крім того, істотно зменшується ймовірність вибуху або займання батареї.

Інженери американської компанії Solid Power досягли істотного зниження витрат при виробництві батарей нового типу, тому в майбутньому можна очікувати і падіння цін на електромобілі, одним з найдорожчих компонентів яких зараз є акумулятори.

Сума угоди двох компаній не розголошується, як і не повідомляється про будь-які терміни появи новинки на ринку, але, судячи з того, що BMW працює над створенням відразу декількох моделей електроавто, батареями Solid Power машини німецького автоконцерну будуть комплектуватись вже в найближчі кілька років.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: