Компанія Asus розробила лінзи, що маскують простір між моніторами
12 Січня , 2018
Компанія Intel представляє свій варіант 49-кубітового квантового чіпа
12 Січня , 2018

Складський робот-помічник ARMAR-6

 

Британський онлайн-супермаркет Ocado займається проектами для максимально можливої автоматизації свого бізнесу, експериментуючи з різними технологіями (застосовуючи, зокрема, гнучкі роборуки — для пакування м’яких фруктів, або автономні кур’єрські машини). Однією з останніх розробок став прототип робота, який, як планується, буде допомагати технікам на складах компанії, передає The Verge.

Робот отримав назву ARMAR-6. Він був розроблений Ocado в співробітництві з декількома університетами, зокрема з Федеральної політехнічної школи Лозанни і Університетським коледжем Лондона. Робота велась в рамках проекту, по розробці коботів (co-bots), тобто роботів, здатних безпечно взаємодіяти з людьми, що спонсорується Євросоюзом.

ARMAR-6 має гуманоїдний торс, руки і голову і пересувається за допомогою колісної опорно-ходової частини. Він використовує камери для визначення місця розташування і захоплення об’єктів, які потім може передати інженерам на складі.

Втім, поки що, як видно з ролика, опублікованого Ocado, ARMAR-6 знаходиться в стадії розробки — потрібно ще багато часу, перш ніж він буде готовий до повноцінного використання.

Джерело

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: