Китай продемонстрував роботу лазерної гармати
8 Грудня , 2017
Спусковий модуль Mars InSight готовий до запуску, який призначений на травень 2018 року
9 Грудня , 2017

Складаний будинок, який не боїться землетрусів

Італійський архітектор Доменіко Антонуччі розробив M. A. Di — дешевий і надійний будинок зі всіма зручностями, що при бажанні можна перевозити з місця на місце і збирати як конструктор.

З кожним днем архітектура стає все більш футуристичною. З’являються біобудинки, будинки на вітрилах і навіть будівлі, які розумніші за своїх власників 🙂 . Нові винаходи не змушують себе чекати: італійський архітектор Ренато Відал розробив чудовий розкладний будинок, який володіє стійкістю до землетрусів. Сейсмостійка конструкція поставляється в розібраному вигляді, але щоб зібрати її буде потрібно лише… 1 день.

Новий будинок отримав назву M. A. Di і в зібраному стані являє собою А-подібну конструкцію. Він спроектований з використанням крос-ламінованої деревини (CLT), спеціально призначеної для додання стійкості при сейсмічній активності. Будинки M. A. Di випускаються в різних розмірах: площа малих форматів складає 27, 46 і 56 квадратних метрів, а великих — 70 і 84 квадратних метри. В будь-якій комплектації будинок складається з двох поверхів, які включають в себе кухню, їдальню, ванну кімнату і спальню. За найменший комплект доведеться заплатити $25 195, а найбільший — $73 385. Для порівняння, середня вартість будинку аналогічної площі в США складає $400 200.

Доменіко Антонуччі, італійський фахівець по деревині, що виробляє M. A. Di, розповів New Atlas про свій винахід: «Завдяки сталевому профілю і шарнірам в конструкції будинку ми можемо легко і швидко розкривати і складати модулі. Коли модуль закривається і складається для транспортування, висота упаковок становить 1,5 м, а після розгортання на новому місці висота становить 6,5 м».

Оскільки в даний час урбанізація нарощує темпи з кожним роком, а ціни на житло постійно зростають, такі спрощені житлові конструкції і справді можуть виявитись популярним місцем для життя вже через 5-10 років. Він не потребує фундаменту, а якщо ви живете в сейсмоактивному районі — можна в будь-який момент буквально евакуювати своє житло з небезпечної зони. Крім того, модулі можуть об’єднуватись в єдину конструкцію, що дозволяє жити в них цілими сім’ями.

Джерело

 

LEU
LEU

Залишити відповідь

Увійти за допомогою: